ضمن تبریک و آرزوی توفیق، کلیه پذیرفته شدگان بدون آزمون (سهمیه استعدادهای درخشان) مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد دانشگاه سمنان در سال تحصیلی 1402-1401 لازم است تا امور ذیل را جهت ثبت نام به دقت انجام دهند:

 

ثبت نام الکترونیکی

متقاضیان گرامی ابتدا باید جهت ثبت نام الکترونیکی (مطابق راهنمای مربوطه) از ساعت8:00 صبح  روز پنج شنبه مورخ 1401/07/14 الی ساعت 14:00 روز شنبه مورخ 1401/07/16 به سامانه گلستان دانشگاه سمنان (http://golestan.semnan.ac.ir) مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که برای استفاده از سامانه گلستان باید از نرم افزار کروم و اینترنت اکسپلورر استفاده شود. عدم ثبت نام الکترونیکی (غیرحضوری) و یا عدم تحویل مدارک به منزله انصراف از تحصیل می باشد

 

تحویل مدارک به دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه سمنان به صورت حضوری

پس از تکمیل فرم­ها و رعایت موارد مورد نیاز در انتهای مرحله ثبت نام الکترونیکی، مدارک خواسته شده باید به پردیس شماره یک - دفتر استعدادهای درخشان به صورت حضوری  از روز شنبه 1401/07/16 تا دوشنبه 1401/07/18  تحویل داده شود. لطفا مدارک داخل یک پاکت گذاشته شود و  مشخصات زیر حتما روی پاکت قید شود:

نام و نام خانوادگی دانشجو:                               شماره دانشجویی:

رشته و گرایش تحصیلی:                                    مقطع تحصیلی:

 

تذکرات مهم

دانشجویان موظف هستند پس از تایید ثبت نام الکترونیکی و پذیرش نهایی با مراجعه به سامانه گلستان و ازطریق گزارش شماره 77 و 78  نسبت به برنامه هفتگی خود اطلاع کسب نمایند.

واریز مبلغ 000,750 ریال (غیرقابل استرداد) بابت هزینه ثبت نام از طریق پرداخت الکترونیکی سامانه گلستان دانشگاه سمنان الزامی است.                                    

معدل‌ مدرک کارشناسی (لیسانس)‌ پذیرفته شده‌ باید با معدل‌های‌ قبلاً اعلام‌ شده یکسان‌ باشد. بدیهی است که در غیر این صورت، ضمن «کان‌ لم ‌یکن» تلقی شدن قبولی، از ثبت‌نام متقاضیان دارای مغایرت معدل حتماً خودداری خواهد شد.

از پذیرفته شدگانی که‌ حداکثر تا تاریخ‌ 1401/06/31 فارغ‌التحصیل‌ نشده باشند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و ضمن«کان‌لم‌یکن» تلقی‌ شدن‌ قبولی‌ آنان، طبق‌ مقررات‌ با ایشان‌ رفتار خواهد شد.

از پذیرفته شدگان محترم تقاضا می­شود آیین نامه­ های وزارتی و دستورالعمل پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد سال 1401 واقع در سایت دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه سمنان را به دقت مطالعه کرده و در صورت وجود هرگونه مشکل مراتب را به دفتر استعدادهای درخشان اطلاع دهند. مسئولیت هرگونه تخطی از قوانین بر عهده فرد پذیرفته شده است. ضمنا در هر مرحله‌ از ثبت‌نام‌ و هنگام‌ تحصیل‌، چنانچه‌ مشخص‌ شود داوطلبی‌ حقایق‌ را کتمان‌ نموده‌ و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نمی‌باشد، قبولی‌ وی باطل شده‌ و طبق‌ مقررات‌ با وی‌ رفتار خواهد شد.

دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه سمنان

پیوست ها:

فایل ها