بنام خدا

قابل توجه کلیه پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی سال 1401 دانشگاه سمنان

 ضمن عرض تبریک به مناسبت قبولی شما عزیزان بدینوسیله به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مقاطع مختلف تحصیلی دوره های کارشناسی ناپیوسته سال 1401  این دانشگاه میرساند به منظور ثبت نام می بایست با مراجعه به سامانه گلستان اداره کل امور آموزشی دانشگاه سمنان به نشانی Http://golestan.semnan.ac.ir  از ساعت  8  صبح روز پنجشنبه مورخ 1401/07/07 لغایت 1401/07/10 نسبت به ثبت نام الکترونیکی و تکمیل اطلاعات مورد نیاز با استفاده از راهنمای مندرج در سامانه اقدام نمایند(عدم ثبت نام الکترونیکی و عدم تحویل مدارک به منزله انصراف محسوب می شود).

تذکر بسیار مهم:

*(تاکید می گردد  از پذیرش حضوری حتی پذیرفته شدگان بومی معذوریم لذا خواهشمند است از مراجعه حضوری جداً خودداری و پس از ثبت نام الکترونیکی،مدارک به صورت پست پیشتاز ارسال شود.)

* پذیرفته شده موظف است مدارک هویتی ، تحصیلی و فرمهای پرینت گرفته شده ثبت نام را طبق بند 3،2،1 زیر به آدرس دانشگاه سمنان با قید مشخصات زیر و الزاماً بصورت پست پیشتاز ارسال نماید.

* آدرس دانشگاه : سمنان روبروی پارک سوکان پردیس شماره یک دانشگاه سمنان- اداره کل امور آموزشی

صندوق پستی 5555-35155   - ثبت نام 1401 ذکر رشته قبولی در دانشگاه سمنان مقطع قبولی

*تکمیل کلیه فایلهای ثبت نام بصورت صحیح و صادقانه بر اساس مدارک فرد پذیرفته شده الزامی می باشد و عدم تکمیل آن باعث تاخیر در دریافت مدارک و ثبت نام قطعی خواهد شد  .

  • پذیرفته شدگان می بایست علاوه بر بارگذاری کلیه مدارک  بند 2 و 3 و بارگذاری کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت در سامانه گلستان دانشگاه سمنان ، نسبت به دسته بندی و آماده سازی مدارک برای ارسال بصورت پست پیشتاز اقدام نمایند .

 

نکات مهم:

  1. -     با عنایت به مصوبه یکصد و بیستمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا مورخ 1401/05/01 لازم است پذیرفته شدگان محترم نسبت به تزریق نوبت یادآور واکسن کرونا اقدام نمایند.
  2. -     دانشجویان موظف هستند از ساعت 10 صبح تاریخ 1401/07/16 با مراجعه به سامانه گلستان و از طریق گزارش شماره 77 نسبت به برنامه هفتگی دروس خود اطلاع کسب نمایند.
  3. -     تاریخ شروع کلاسها از روز شنبه مورخ 1401/07/16  براساس برنامه هفتگی که پس از ثبت نام الکترونیکی از طریق گزارش شماره 77 سامانه گلستان قابل دریافت می باشد ، خواهد بود.
  4. -     در صورت هرگونه سوال برای ثبت نام الکترونیکی و تحویل پستی مدارک با مسئول ثبت نام دانشکده (اطلاعیه پیوست) تماس حاصل نمائید. ضمنا علاوه بر شماره های فوق تلفن شماره 31535029-023 نیز پاسخگو می باشد.

از اینکه جهت تسریع در امر ثبت نام خودتان با تکمیل دقیق فرم ها و دسته بندی مناسب مدارک و ارسال آن به صورت پستی ، ما را یاری خواهید کرد سپاسگزاریم