اطلاعیه شماره 2

اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 دانشگاه سمنان

 

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت خدمت کلیه پذیرفته شدگان عزیز، مراحل انجام ثبت نام به شرح ذیل اعلام می‌شود:

الف) ثبت نام الکترونیکی

لازم است پذیرفته شدگان گرامی جهت ثبت نام الکترونیکی با استفاده از راهنما و زمانبندی مربوطه از ساعت  09:00  روز جمعه  مورخ 1402/06/17 به سامانه آموزشی گلستان به آدرس ذیل از طریق مرورگر کروم مراجعه نمایند:

https://golestan.semnan.ac.ir

 ب) ارسال مدارک از طریق پست پیشتاز

پس از تکمیل فرمها و رعایت موارد مورد نیاز در انتهای مرحله ثبت نام الکترونیکی، مدارک درخواستی باید از طریق پست پیشتاز  قبل از تاریخ 1402/06/28 به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه سمنان ارسال شود (برای اطلاع از مدارک موردنیاز و آدرس دقیق پستی به اطلاعیه کامل ثبت نام مراجعه نمایید).

تذکر: عدم ثبت نام الکترونیکی (غیرحضوری) و یا عدم تحویل مدارک در موعد مقرر به منزله انصراف از تحصیل می باشد.

به منظور اطلاع از جزئیات، مراحل ثبت نام، مدارک موردنیاز و برنامه‌زمانبندی به اطلاعیه کامل ثبت نام و پیوست‌ها مراجعه نمایید.

  1. تذکر مهم :
  1. -    تاریخ شروع کلاسها از روز شنبه مورخ 1402/07/01 براساس برنامه هفتگی که پس از ثبت نام اینترنتی – پذیرش نهایی – انتخاب واحد گروهی از طریق گزارش شماره 77 سامانه گلستان قابل دریافت می باشد، خواهد بود.
  2. -  مراجعه به آدرس زیر برای ثبت نام و تکمیل پرسشنامه سلامت جسم طبق راهنما و اطلاعیه مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه(کلیک کنید)                                           https://portal.saorg.ir/physicalhealth
  3. -    دانشجویان متقاضی خوابگاه و استفاده از خدمات تغذیه جهت اطلاعات بیشتر به سایت معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد مدیریت دانشجویی به آدرس https://stu.semnan.ac.ir  مراجعه نمایند .

 

پیوست ها: