گلستانIدانشگاه سمنان
يکشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧
 

جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
علم گنج بزرگی است که با خرج کردن تمام نمی شود. امام علی(ع)
اخبار > "قابل توجه کلیه دانشجویان گرامی متقاضی آزمون معرفی به استاد "


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   "قابل توجه کلیه دانشجویان گرامی متقاضی آزمون معرفی به استاد "

"قابل توجه کلیه دانشجویان گرامی متقاضی آزمون معرفی به استاد "

بدینوسیله تقویم آزمون معرفی به استاد نیم سال تابستان سال تحصیلی 97-96  جهت اطلاع کلیه دانشجویان دوره های کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه سمنان اعلام می گردد . امید است دانشجویان عزیز برابر زمان بندی اعلام شده نسبت به امر ثبت نام طبق مقررات آموزشی اقدام نمایند .

تذکرات

1 ـ دانشجویان می بایست جهت ثبت نام در درس معرفی به استاد در زمان اعلام شده به سامانه گلستان ( پیشخوان خدمت ) مراجعه نمایند .( راهنمای ثبت نام )  

2 ـ  دانشجویان موظف هستند در زمان اعلام شده از سوی واحد آموزش دانشکده جهت شرکت در جلسه امتحان درس مراجعه نمایند . ( تعیین زمان امتحان درس با نظر استاد درس و با هماهنگی گروه آموزشی و واحد آموزش دانشکده خواهد بود که در سامانه ثبت شده است . گزارش 1524 )

3- به استناد ماده 8 آیین نامه آموزشی کلیه دانشجویان در صورت گذراندن همه دروس و باقی ماندن حداکثر دو درس نظری جهت فراغت ازتحصیل، می توانند دو درس باقی مانده را به صورت معرفی به استاد با تایید گروه آموزشی و رعایت شرایط گروه ، اخذ نمایند.

-        تبصره 1: به استناد مصوبه مورخ 28/6/96 شورای آموزشی دانشگاه اخذ درس ( نظری – عملی ) به صورت معرفی به استاد به شرط کسر واحد شدن در آن درس و موافقت کتبی گروه مربوطه بلامانع است .

4- دانشجویان ورودی ماقبل سال 91 در صورت گذراندن همه دروس و باقی ماندن حداکثر یک درس عملی جهت فراغت از تحصیل ،  می توانند یک درس عملی باقی مانده را با تایید گروه آموزشی و رعایت شرایط گروه اخذ نمایند .

" در هر صورت این دسته از دانشجویان نمی توانند به صورت همزمان از بند 3 و 4 همین اطلاعیه استفاده نمایند " 

5- طبق ماده 5 آیین نامه اجرایی معرفی به استاد ( پیوست شماره 2 آیین نامه آموزشی ) در صورتی که دانشجویان مشمول معرفی به استاد در موعد مقرر پیش بینی شده در تقویم معرفی به استاد هر نیم سال برای اخذ دروس خود ثبت نام  ننمایند طبق ماده 21 آیین نامه آموزشی با آنان رفتار خواهد شد .

6- لازم به ذکر است درخواست معرفی به استاد از جانب دانشجو به منزله معرفی به گروه جهت برگزاری آزمون  نمی باشد، و دانشجویانی که تمام واحدهای درسی آنها ( اعم از پروژه و کارآموزی ) گذرانده شده و نمره آن در سیستم آموزشی گلستان درج گردیده باشد به گروه مربوطه معرفی می شوند .

7- ثبت نام و شرکت در امتحانات دروس معرفی به استاد برای هر دانشجو طبق آیین نامه آموزشی فقط برای یک بار در طول یک نیم سال امکان پذیر بوده و تعدد بازه های امتحانی به منزله استفاده از قانون معرفی به استاد بیش از یک بار در یک نیم سال نمی باشد و کسر واحد شدن و غیبت ( مجاز یا غیر مجاز ) در دروس معرفی به استاد در یک بازه­ی امتحانی مجوزی برای استفاده مجدد برای معرفی به استاد در همان نیم سال نخواهد بود .

8- دانشجو ملزم به رعایت مقررات معرفی به استاد بوده و در هر مرحله ای از مراحل معرفی به استاد اعم از ثبت نام ، آزمون و حتی پس از ثبت نمره به محض محرز شدن عدم رعایت مقررات توسط دانشجو درس یا دروس وی حذف و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد و تبعات آن بر عهده شخص دانشجو می باشد .  

9- شرایط خاص بعضی از گروههای آموزشی:

* گروه مواد و  گروههای آموزشی ریاضی و آمار :

در صورتی می تواند دو درس را انتخاب کند که حداقل یک درس را در نیم سال های گذشته حداقل یکبار کسر واحد شده باشد .

 تقویم ثبت نام  و آزمون معرفی به استاد نیمسال تابستان سال تحصیلی 97-96 ( تابستان 97)

  • زمان ثبت نام دروس معرفی به استاد توسط دانشجویان : شنبه 9/4/97 لغایت پنج شنبه 28/4/97 و شنبه 3/6/97 لغایت سه شنبه 6/6/97 
  • مهلت بررسی و ارجاع از سوی اداره کل آموزش و گروهای آموزشی از زمان شروع ثبت نام و حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 7/6/97
  • بازه زمانی آزمون معرفی به استاد : شنبه 17/6/97 لغایت چهارشنبه 21/6/97
  • مهلت اعلام نمره توسط اساتید طبق آیین نامه آموزشی می باشد .    


      

 

گروه خبری :اخبار آموزش, اطلاعیه های مهم    دوشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٧ ساعت :٠٨:٣٥     تعداد نمایش:256    کد خبر:١٣٦٢٠

 Copyright  © 2018 Semnan University   edu.semnan.ac.ir . All rights reserved