گلستانIدانشگاه سمنان
چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٧
 

جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
علم گنج بزرگی است که با خرج کردن تمام نمی شود. امام علی(ع)
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1117822
 بازدید امروز : 3245
 کل بازدید : 3661077
 بازدیدکنندگان آنلاين : 8
 زمان بازدید : 0/3282
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
اخبار > قابل توجه کلیه دانشجویان عزیز متقاضی آزمون معرفی به استاد


نسخه چاپي    ارسال به دوست

   قابل توجه کلیه دانشجویان عزیز متقاضی آزمون معرفی به استاد
 
 

قابل توجه کلیه دانشجویان عزیز متقاضی آزمون معرفی به استاد

بدینوسیله تقویم آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم سال تحصیلی 96-95 جهت اطلاع کلیه دانشجویان دوره های کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه سمنان اعلام می گردد . امید است دانشجویان عزیز برابر زمان بندی اعلام شده نسبت به امر ثبت نام طبق مقررات آموزشی اقدام نمایند .

تذکرات

1 ـ دانشجویان می بایست جهت ثبت نام معرفی به استاد در زمان اعلام شده به واحد پذیرش و ثبت نام اداره کل امور آموزشی آموزش دانشگاه مراجعه نمایند .

2 ـ دانشجویان موظف هستند در زمان اعلام شده از سوی واحد آموزش دانشکده جهت شرکت در جلسه امتحان درس مراجعه نمایند.(تعیین زمان امتحان درس با نظر استاد درس و با هماهنگی گروه آموزشی و واحد آموزش دانشکده خواهد بود.)

3- به استناد ماده 8 آیین نامه آموزشی کلیه دانشجویان در صورت گذراندن همه دروس و باقی ماندن حداکثر دو درس نظری جهت فراغت ازتحصیل، می توانند دو درس باقی مانده را به صورت معرفی به استاد با تایید گروه آموزشی و رعایت شرایط گروه، اخذ نمایند.

4- دانشجویان ورودی ماقبل سال 91 در صورت گذراندن همه دروس و باقی ماندن حداکثر یک درس عملی جهت فراغت از تحصیل ، می توانند یک درس عملی باقی مانده را با تایید گروه آموزشی و رعایت شرایط گروه اخذ نمایند .

" در هر صورت این دسته از دانشجویان نمی توانند به صورت همزمان از بند 3 و 4 همین اطلاعیه استفاده نمایند "

5- طبق ماده 5 آیین نامه اجرایی معرفی به استاد (پیوست شماره 2 آیین نامه آموزشی) در صورتی که دانشجویان مشمول معرفی به استاد در موعد مقرر پیش بینی شده در تقویم معرفی به استاد هر نیمسال برای اخذ دروس خود به اداره کل آموزش دانشگاه مراجعه و اقدام ننمایند طبق ماده 21 آیین نامه آموزشی با آنان رفتار خواهد شد.

شرایط خاص بعضی از گروههای آموزشی:

* گروه زیست: با انتخاب دو درس به صورت تخصصی مخالف است.

* گروه مواد و تمامی گروههای آموزشی دانشکده ریاضی آمار و علوم کامپیوتر: در صورتی می تواند دو درس را انتخاب کند که حداقل یک درس را در نیمسال های گذشته حداقل یکبار کسر واحد شده باشد .

6- لازم به ذکر است درخواست معرفی به استاد از جانب دانشجو به منزله معرفی به گروه جهت برگزاری آزمون نمی‌باشد، و دانشجویانی که تمام واحدهای درسی آنها (اعم از پروژه و کارآموزی) گذرانده شده و نمره آن در سیستم آموزشی گلستان درج گردیده باشد به گروه مربوطه معرفی شوند.

در هر صورت دانشجو ملزم به رعایت مقررات معرفی به استاد بوده و در هر مرحله ای از مراحل معرفی به استاد اعم از ثبت نام، آزمون و حتی پس از ثبت نمره به محض محرز شدن عدم رعایت مقررات توسط دانشجو درس یا دروس وی حذف و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد و تبعات آن بر عهده شخص دانشجو می باشد.

تقویم ثبت نام و آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم سال تحصیلی(96-95)

ثبت نام: مرحله اول: شنبه 16/11/95 لغایت چهارشنبه 04/12/95

مرحله دوم: شنبه 14/12/95 لغایت چهارشنبه 30/01/96

مرحله سوم: شنبه 02/02/96 لغایت چهارشنبه 27/02/96

آزمون تکدرس:مرحله اول: شنبه 14/12/95 لغایت چهارشنبه 25/12/95

مرحله دوم: شنبه 16/02/96 لغایت چهارشنبه 20/02/96

مرحله سوم: همزمان با برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی 96-95 

 

گروه خبری :اخبار آموزش, اطلاعیه های مهم    يکشنبه ١٢ دی ١٣٩٥   ساعت :٠٥:٢٨  تعداد نمایش:2764 کد خبر : ١٠٥٩٥


Copyright  © 2017 Semnan University   edu.semnan.ac.ir . All rights reserved