گلستانIدانشگاه سمنان
پنج شنبه ٠٢ شهريور ١٣٩٦
 

جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
علم گنج بزرگی است که با خرج کردن تمام نمی شود. امام علی(ع)
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 954086
 بازدید امروز : 101
 کل بازدید : 3183790
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/3438
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
اخبار > اطلاعیه امتحانات پایان ترم


نسخه چاپي    ارسال به دوست

   اطلاعیه امتحانات پایان ترم
 
 

اطلاعیه امتحانات پایان ترم

ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی از درگاه خداوند سبحان ، توجه کلیه دانشجویان محترم را به رعایت دقیق موارد زیر در طول انجام امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 جلب می نماید .

1- زمان شروع امتحان برابر ساعات اعلام شده خواهد بود و از ورود دانشجو بعد از ساعت مقرر به جلسه امتحان اکیدا خودداری خواهد شد . لذا توصیه می شود حداقل 10 دقیقه قبل از شروع امتحان در محل برگزاری امتحان حضور داشته باشید .

2- براساس مصوبه شورای آموزشی دانشگاه مورخ 5/3/93 و به منظور وحدت رویه در زمان ورود دانشجویان در جلسه امتحانی مقرر گردید مسئولین آموزش کلیه دانشکده ها ، 10 دقیقه بعد از زمان رسمی امتحان نهایی نسبت به حضور و غیاب دانشجویان اقدام نمایند . چنانچه دانشجویی تا 10 دقیقه بعد از شروع امتحان با تاخیر مراجعه نماید ، به تشخیص مسئول آموزش دانشکده حق ورود به جلسه امتحان را دارد ولی از ورود دانشجویانی که بعد از دقیقه دهم مراجعه می نمایند باید اکیداً جلوگیری و غیبت منظور گردد . مسئولیت اجرای دقیق این مصوبه به عهده مسئولین آموزش هر دانشکده می باشد .

* دانشجو پس از ورود به جلسه و پس از توزیع سوالات حق خروج از جلسه قبل از امضاء صورتجلسه و تحویل برگه را نخواهد داشت .

3 ـ همراه داشتن کارت ورود به جلسه امتحان (کارت دانشجویی) در جلسه امتحان ضروری است در غیر این صورت از شرکت در جلسه امتحان ممانعت به عمل خواهد آمد .

4 - همراه داشتن کیف دستی و هرگونه کتاب ، جزوه ، نوشته ، ماشین حساب با قابلیت پخش تصویر و هرگونه وسیله الکترونیکی صوتی ، مخابراتی و وسایل مشابه ، همچنین صحبت نمودن در هنگام برگزاری امتحانات ، نوشتن هرگونه مطلبی روی دست ها و موارد مشابه ، تخلف و یا تقلب محسوب می گردد و با متخلفین طبق مقررات کمیته انضباطی برخورد خواهد شد .

تبصره : همراه داشتن کتاب ، جزوه ، ماشین حساب که قبلا مجاز بودن آن از سوی استاد مربوطه به اداره آموزش اعلام شده بلامانع است .

5 - در جلسه امتحاناتی که استفاده از ماشین حساب مجاز اعلام شده است ، رد و بدل نمودن ماشین حساب غیرمجاز بوده و در صورت مشاهده تخلف و یا تقلب محسوب می گردد .

6 - تخلف و یا تقلب در امتحان در کمیته انضباطی بررسی و مطابق بند ب ماده 6 آیین نامه انضباطی دانشجویان رفتار خواهد شد .

7 - عدم حضور دانشجو در جلسه امتحان در زمان تعیین شده ( غیبت امتحانی ) با عنایت به ماده 17 آیین نامه آموزشی دانشگاه موجب حذف آن درس خواهد شد .

8 ـ از کلیه دانشجویان محترم انتظار می رود که برای حسن اجرای امتحانات همکاری لازم را با نمایندگان آموزش و مراقبین داشته باشند . 

 

گروه خبری :اخبار آموزش, اطلاعیه های مهم    چهارشنبه ٨ دی ١٣٩٥   ساعت :١٠:٢٩  تعداد نمایش:3763 کد خبر : ١٠٥٧٩


Copyright  © 2017 Semnan University   edu.semnan.ac.ir . All rights reserved