گلستانIدانشگاه سمنان
چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٧
 

جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
علم گنج بزرگی است که با خرج کردن تمام نمی شود. امام علی(ع)
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1117821
 بازدید امروز : 3244
 کل بازدید : 3661076
 بازدیدکنندگان آنلاين : 7
 زمان بازدید : 0/2969
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
اخبار > اطلاعیه امتحانات پایان ترم


نسخه چاپي    ارسال به دوست

   اطلاعیه امتحانات پایان ترم
 
 

اطلاعیه امتحانات پایان ترم

ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی از درگاه خداوند سبحان ، توجه کلیه دانشجویان محترم را به رعایت دقیق موارد زیر در طول انجام امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 جلب می نماید .

1- زمان شروع امتحان برابر ساعات اعلام شده خواهد بود و از ورود دانشجو بعد از ساعت مقرر به جلسه امتحان اکیدا خودداری خواهد شد . لذا توصیه می شود حداقل 10 دقیقه قبل از شروع امتحان در محل برگزاری امتحان حضور داشته باشید .

2- براساس مصوبه شورای آموزشی دانشگاه مورخ 5/3/93 و به منظور وحدت رویه در زمان ورود دانشجویان در جلسه امتحانی مقرر گردید مسئولین آموزش کلیه دانشکده ها ، 10 دقیقه بعد از زمان رسمی امتحان نهایی نسبت به حضور و غیاب دانشجویان اقدام نمایند . چنانچه دانشجویی تا 10 دقیقه بعد از شروع امتحان با تاخیر مراجعه نماید ، به تشخیص مسئول آموزش دانشکده حق ورود به جلسه امتحان را دارد ولی از ورود دانشجویانی که بعد از دقیقه دهم مراجعه می نمایند باید اکیداً جلوگیری و غیبت منظور گردد . مسئولیت اجرای دقیق این مصوبه به عهده مسئولین آموزش هر دانشکده می باشد .

* دانشجو پس از ورود به جلسه و پس از توزیع سوالات حق خروج از جلسه قبل از امضاء صورتجلسه و تحویل برگه را نخواهد داشت .

3 ـ همراه داشتن کارت ورود به جلسه امتحان (کارت دانشجویی) در جلسه امتحان ضروری است در غیر این صورت از شرکت در جلسه امتحان ممانعت به عمل خواهد آمد .

4 - همراه داشتن کیف دستی و هرگونه کتاب ، جزوه ، نوشته ، ماشین حساب با قابلیت پخش تصویر و هرگونه وسیله الکترونیکی صوتی ، مخابراتی و وسایل مشابه ، همچنین صحبت نمودن در هنگام برگزاری امتحانات ، نوشتن هرگونه مطلبی روی دست ها و موارد مشابه ، تخلف و یا تقلب محسوب می گردد و با متخلفین طبق مقررات کمیته انضباطی برخورد خواهد شد .

تبصره : همراه داشتن کتاب ، جزوه ، ماشین حساب که قبلا مجاز بودن آن از سوی استاد مربوطه به اداره آموزش اعلام شده بلامانع است .

5 - در جلسه امتحاناتی که استفاده از ماشین حساب مجاز اعلام شده است ، رد و بدل نمودن ماشین حساب غیرمجاز بوده و در صورت مشاهده تخلف و یا تقلب محسوب می گردد .

6 - تخلف و یا تقلب در امتحان در کمیته انضباطی بررسی و مطابق بند ب ماده 6 آیین نامه انضباطی دانشجویان رفتار خواهد شد .

7 - عدم حضور دانشجو در جلسه امتحان در زمان تعیین شده ( غیبت امتحانی ) با عنایت به ماده 17 آیین نامه آموزشی دانشگاه موجب حذف آن درس خواهد شد .

8 ـ از کلیه دانشجویان محترم انتظار می رود که برای حسن اجرای امتحانات همکاری لازم را با نمایندگان آموزش و مراقبین داشته باشند . 

 

گروه خبری :اخبار آموزش, اطلاعیه های مهم    چهارشنبه ٨ دی ١٣٩٥   ساعت :١٠:٢٩  تعداد نمایش:4405 کد خبر : ١٠٥٧٩


Copyright  © 2017 Semnan University   edu.semnan.ac.ir . All rights reserved