گلستانIدانشگاه سمنان
شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٨
 

جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
علم گنج بزرگی است که با خرج کردن تمام نمی شود. امام علی(ع)
اطلاعیه در خصوص درخواست مهمانی و انتقال

اطلاعیه در خصوص درخواست مهمانی و انتقال پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 97

 به استناد آیین نامه شماره 88441/3/41 مورخ 20/3/92 مربوط به امور مهمان و انتقال دانشجویان دوره های کاردانی و کارشناسی به اطلاع میرساند :

1-انتقال و مهمان دانشجویان به هیچ وجه در نیمسال اول ورود به دانشگاه قابل بررسی و پذیرش نمی باشد .

2-انتقال هر دانشجو پس از 4 نیمسال متوالی مهمانی برای مقطع کارشناسی پیوسته و دو نیمسال متوالی برای مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته با توجه به آیین نامه و در صورت واجد شرایط بودن قابل بررسی می باشد .

3-تقاضای مهمانی دانشجویان پس از دو نیمسال تحصیل در دانشگاه با میانگین کل حداقل 13 با توجه به آیین نامه و در صورت واجد شرایط بودن فقط در ایام نقل و انتقال یعنی اردیبهشت ماه هر سال قابل بررسی خواهد بود .

4- شرایط زمانی و درخواست تقاضا فقط از طریق سایت وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و در محدوده اردیبهشت ماه هر سال برای سال تحصیلی پیش رو ( دو نیمسال اول و دوم ) خواهد بود .

لازم به ذکر است پذیرفته شدگان می توانند برای آگاهی از آیین نامه و شرایط و ضوابط ومتن کامل آن به سامانه سجاد سایت وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به آدرس https://portal.saorg.ir  مراجعه و آنرا دریافت و مطالعه نمایند .

این امور هر گونه اطلاعیه یا دستور العمل جدید را از طریق اطلاعیه یا سایت آموزش دانشگاه سمنان در اختیار دانشجویان قرار خواهد داد . لطفاً از مراجعه حضوری یا سؤال در این خصوص اکیداً خودداری شود .

Copyright  © 2019 Semnan University   edu.semnan.ac.ir . All rights reserved